Chcem predať/
prenajať

Investícia do budúcna „Tiesňava rezort Králiky“

3 izby
108 m2
Banská Bystrica, Králiky

Je niečo lepšie ako byť vlastník nehnuteľnosti uprostred lesov a ešte z toho aj profitovať?

Určite sa zamilujete do jedného z desiatich apartmánov vo vyhľadávanej lokalite. Jedná sa o 5 samostatných ubytovacích zariadení, ktoré majú poskytovať služby ACR (aktívneho cestovného ruchu). Súčasťou projektu je recepcia, lobbybar, spoločenská miestnosť pre rezidentov, rodinný wellness, oddychové zóny, služby rezidenčného Klubu (non stop), vlastná biofarma, vlastná včelnica a privátne parkovisko.

Lokalita

Apartmány sa nachádzajú na Králikoch, 10 km od centra Banskej Bystrice, kde je v lete možnosť nespočetných turistík a v zime si užiť rozprávkovú lyžovačku.

Popis nehnuteľností

V súbore stavieb je 5 samostatných domov, v každom sú 2 stavebne oddelené apartmány so samostatným vchodom. Apartmány poskytujú čiastočnú variabilitu vo vnútornej dispozícií a zariadení. Každý apartmán má podružné merače na vodu a elektrickú energiu a je napojený na centrálnu čističku odpadových vôd. Na výber máme z apartmánov typu A a typu B.

Investičná príležitosť

Vlastník nehnuteľnosti pri kúpe nehnuteľnosti podpisuje zároveň zmluvu o správe a prevádzke nehnuteľnosti s prevádzkovou spoločnosťou a v prípade, že chce nehnuteľnosť ekonomicky zhodnotiť, tak podpisuje zmluvu o nájme s hotelovou spoločnosťou, ktorá mu vypláca výnos. Partnerom projektu je spoločnosť, ktorá už 10 rokov prevádzkuje 4*hotel na Donovaloch.

Dispozičné riešenie

Prízemie

Apartmány majú rovnaké dispozičné riešenie – chodba spojená so šatníkom, obývacia izba s krbom, kuchyňa s jedálňou, kúpelňa spojená s wc, spoločná terasa s možnosťou oddelenia

Prvé poschodie

Apartmán A – dve obytné izby a oddychový kútik
Apartmán B – obytná izba so samostatným záchodom a oddychový kútik

Podkrovie

Apartmán B – dve samostatné postele a oddychový kútik

Úžitková plocha:
Apartmán A  85 m2
Apartmán B  108 m2

Úžitková plocha85 - 108 m2 m2
KrajBanskobystrický
OkresBanská Bystrica
ObecKráliky
DruhChaty a rekreačné objekty
Počet miestností3
PivnicaNie
Poschodie1
Stav objektuNovostavba
VýťahNie
KonštrukciaTehla
OrientáciaSV
Cena nehnutelnosti
Akciová cena 2.300,00 EUR /m2 do konca roka 2021

Lokalita

Banská Bystrica, Králiky

Kontaktujte nás

    Terézia Bednárová Realitná maklérka